wtorek, 3 listopada 2015


Tak tak ! Dziś doszły nasze dwie obroże, jestem taka zadowolona że mogłabym skakać z radości :D

Biała w jeżę:
Cóż od razu wpadła mi w oko na stronie internetowej, wahałam się między nią, a tą żółtą w pszczółki, jednak jeże to dobry wybór. Doskonale się prezentuje na psie, idealnie pasuje. Ładnie wykonana, nie da się doczepić do wyglądu, przesuwka idealnie chodzi oraz jako że to półzacisk obroże chodzą gładko do siebie, kółka nieco duże ale i rozmiar paska spory co się dziwić? - ogólnie rewelka. = 10/10 ocena, super i dziękuje !

Czarna w drogę mleczną?:
Nie wiem dlaczego ale od razu poczułam pociąg do tej obroży Emotikon grin Również mnie dość mocno urzekła, na psie prezentuje się nawet, ale to ze względu na to że Alex sam jest czarny, na pewno niebieskie odznaczenia wyróżniają ją z futra Emotikon grin Co do samego wykonania nie ma się do czego przyczepić, prezentuje się super bez psa i na psie, jedyny minus jaki na prawdę u mnie zarobiła i co mi się średnio spodobało, dość ciężko chodzi u niej regulacja, z 15 minut walczyłam z nią nim ułożyłam ją odpowiednio i pasowała na szyję Alexa. - 9.5/10 regulacja jest koszmarna ale prócz tego świetna !

Nie omieszkam się wspomnieć o najważniejszym, zamawiałam w środę późnym wieczorem, tego samego dnia jeszcze robiłam przelew. W czwartek dostałam rano maila o przyjęciu zamówienia, kilka godzin później że już zaczęli je robić, więc tempo bardzo szybkie. Ja jak to ja, z niecierpliwością oczekiwałam maila że paczka poszła, dziś rano przeczytałam go z wczoraj, a paczka za godzinę była u mnie w domu Emotikon grin Od zamówienia do dostarczenia do domu minęło 4 dni ! Polecam gorąco.

Twórca: Furkidz

4 komentarze:

  1. Ooo ile Wy tych obroży macie! Obróżki naprawdę urocze :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wbrew pozorom nie tak dużo :D niebawem pokażemy !

      Usuń

Szukajka