środa, 10 lutego 2016

Styczeń, nowy rok, nowe zmiany..
Początek roku okazał się dla nas bardzo burzliwy, pełen przygód, bezradności oraz złości. Po burzliwej nocy sylwestrowej, mieliśmy z dwa dni spokoju. Alex jak to Alex uwielbia chorować na przeziębienie, zaczęło się od zwykłego kichania, kropiłam mu oczy specjalnymi kroplami które pomagają na katar. Niestety w nocy mu się pogorszyło doszły wymioty w dużej ilości, więc rano pierwszy przystanek to wizyta u naszego weterynarza. Pod moją nie obecność w domu wymioty się na siliły więc wróciliśmy do pani doktor, okazało się, że jest uczulony na penicyline najprawdopodobniej. Dostał kolejne leki, niestety to też nie pomogło do końca, późnym popołudniem wróciliśmy do przychodni po raz trzeci, dostał kolejne leki po których spał przez kilka godzin. Później przez następne kilka dni było znacząco lepiej, gdy toksyny wyszły z jego organizmu powrócił do normalnego zachowania i trybu życia.

Nie dawno odwiedziła nas ukochana ciotka <3 Nasza pani fotograf, ciotka do przytulania oraz szaleństw podwórkowych no i o to takie cudo nam nagrała.


Uczymy się nadal pilnie "wstydź się", co dość pokracznie nam wychodzi nie ma co nawet mówić. Jednakże spina doskonale spełnia swoją rolę tutaj.

4 komentarze:

 1. Biedaczek :( Mam nadzieję, że resztę roku spędzicie już milej i w lepszym stanie niż poczatek :(

  No i to ten.. nigdy nie mów nigdy!
  Zostałaś donominowana do odpowiedzi na moje LBA- zapraszam do zabawy i czekam na odpowiedzi! :D
  www.giro-bc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Biedny maluch :< Dobrze, że już doszedł do siebie i lepiej się czuje! Dużo zdrówka, maluchu ♥
  Ooo, sztuczka "wstydź się". My już jestem po jej opanowaniu, powodzenia w nauce :)
  Pozdrawiam, ściskam i zapraszam na http://czarnekudelki.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojojoj, szkoda malucha :/ A co do sztuczki, od zawsze mi sie meega podobała :D
  Poozdrawiamy ~http://nibylabek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Biedaczek, dobrze, że już jest lepiej! A sztuczka ,,wstydź się,, bardzo efektownie wygląda, powodzenia w jej opanowaniu! :D
  http://cztery-lapy-jeden-nos.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Szukajka